GittiGidiyor İrtibat ve Müşteri Hizmetleri Numarası

Gelişen teknoloji, değişen dünya ile birlikte günden güne ihtiyaçlarımızı karşıladığımız mecralar da değişmeye devam ediyor. Bunlardan biri de artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan internetin bize sunduğu karşı konulamaz kolaylıkları ile bizi adeta içine çeken kocaman dünya. Artık bir çoğumuz yemeğini tek tık ile internetten evine kadar sipariş verebilirken öte yandan sinemaya gitmeden son çıkan filmi online olarak kiralayabiliyor yada satın alarak evimizde sevdiklerimizle birlikte keyifli vaktin tadını çıkarabiliyoruz. Bir çoğumuz da alışveriş merkezlerine uğramadan ister hiç kullanılmamış isterse de ikinci el ürünleri kapılarına kadar getirtebiliyor. Evet bu iştirakın adı Gittigidiyor.com

GittiGidiyor.com Artık  Bir eBay Şirketi 

Şubat 2001 yılında 3 Türk girişimcinin Türkiye’ de elektronik ticaretin gelişebilmesi adına kurdukları gittigidiyor isimli online satış sitesi alıcı ile satıcıyı bir araya getirerek doğrudan satış yapmayı hedefledi ve başardı. Kurulduğu günden itibaren yalnızca gittigidiyor adı altında yaklaşık 13 milyon adet satışa ev sahiplliği yapan sitenin adına “sıfır risk sistemi” dediği kullanıcı dostu bir de güvenlik sistemi var. Sistem sayesinde kullanıcı ödediği tutarı güvence altına alarak acaba param kaybolacak mı? Ürünüm geldi mi ? yanlış ürün mü gönderecekler kaygısından kurtulmuş oluyor. Şirket günden güne kendi hedeflerini aşarak yabancı yatırımcıların da dikkatini çekmiş ve 2007 yılında şuanda dünyanın en büyük elektronik ticaret sitesi konumunda olan eBay, GittiGidiyor’ a ortak olarak şirketin kaderini değiştiren bir hamle yapmış oldu. Aynı zamanda Gittigidiyor yöneticileri de yine kendi isimlerinin bir alt markası olan Ciimri.com sitesini kullanıcılarına sunarak bu süreçte daha farklı yatırımlar yapmaya karar verdiler. eBay ise çok geçmeden yalnızca 1 yıl sonra GittiGidiyor’un %93 hissesini alarak GittiGidiyor sitesini tamamen kendi bünyesi altına aldı.

GittiGidiyor İrtibat ve Müşteri Hizmetleri Numarası

GittiGidiyor şirketinin koruduğu kullanıcı haklarından taviz vermeyerek her geçen gün kullanıcılarına daha fazla adapte etmeye çalışan eBay, GittiGidiyor.com dan alınan her ürün için sizlerin görüş ve geri bildirimlerinizi önemle beklemektedir. Eğer sizde yaşadığınız olası bir sorunu yada kafanıza takılan her hangi bir konuda GittiGidiyor.com müşteri hizmetlerinden bilgi almak istiyorsanız aşağıda sizler için yayınladığımız çağrı merkezi numarasını tuşlayarak durumu aktarmanız yeterli olacaktır.


GittiGidiyor.com Merkez Ofis Adresi
GittiGidiyor.com Merkez Ofis Adresi  My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul

GittiGidiyor İrtibat ve Müşteri Hizmetleri Numarası
+90 (216) 687 02 99

GittiGidiyor.com Faks Numarası
+90 (216) 687 02 98

GittiGidiyor.com Email Adresi

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Gitti Gidiyor İrtibat ve Müşteri Hizmetleri Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*