Sabah Gazetesi İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Sabah Gazetesi İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Türkiye’nin en çok okunan gazetesi Sabah’ ın internet sitesi, gazetesinin de aylık bazda abonelikleri bulunuyor. Peki Sabah gazetesinin iletişim, çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri numaraları nelerdir? Bu yazıda bahsi geçen konu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sabah Gazetesi

Turkuvaz medyanın bünyesinde barınan Sabah gazetesinin okuyucuları ve ziyaretçileri için çeşitli üyelik ve abonelik planları bulunmaktadır. Örneğin site üzerinden alacağınız bir aylık abonelik ile dilerseniz masaüstü, mobil, ipad veya çeşitli e okuyucu platformlarından erişebilir ve gazetenizi her an, her yerde okuyabilirsiniz.

Aynı zamanda ziyaretçileri için de ücretsiz sürümüde bulunan gazetenin tek – yanı websitesisnde reklamların bulunması. Ki bu reklamlar bazen bir hayli fazlalaşabiliyor. Yayın hayatına 80 li yılların ortasında başlayan Sabah gazetesinin günümüze kadar süregelen bir başarısı bulunuyor.

Sabah Gazetesi İletişim

Gazetenin ilk kuruculuğunu Dinç Bilgin yapmıştır, daha sonra Turkuvaz medya bünyesine katılan ve ardından Ciner Grup ile işbirliği içerisinde devam eden Sabah, bu yolda emin adımlarla ilerliyor. Gazetenin iletişim, çağrı merkezi ve müşteri temsilcisi numaralarının yanı sıra adresi, e mail hesapları ve faks numaraları gibi detayları da bulabilirsiniz.

Sabah Gazetesi İletişim Hattı
0216 554 66 70
Sabah Gazetesi Müşteri Hizmetleri Numarası
0216 554 66 70
Sabah Gazetesi Çağrı Merkezi Numaraları
0216 554 66 70
Sabah Gazetesi - Turkuvaz Medya Adresi
Barbaros Bulvarı, No:153, Cam Han, Kat:5 Beşiktaş İstanbul
Tel: 0212 354 30 00

Sabah Gazetesinin Basıldığı Adres

BASILDIĞI YER: SABAH 2000 TESİSLERİ Akpınar Mahallesi, Hasan Basri Caddesi No: 4 34885 Sancaktepe / İstanbul

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Sabah Gazetesi İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

2 yorum

  1. sayın internet üzerinden yayın yapan gazetelerin tümü . gazetenizi okumaya çalışıyoruz. hiç durmadan reklam reklam. bıktık yahu. kaldırın şu reklam ları . şimdi oturdum.internet üzerinden bütün gazetelere bu konuyu yazıyorum. görüyorumki hiç dikkate alınmyor. her tık ınız reklam yahu. yeter artık

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*