Teknosa İletişim ve Müşteri Hizmetleri Numarası

Kimimiz mutlu olunca kendini şımartmak için kimimiz üzgün olunca moralini düzeltmek için tek bir ortak noktada buluşurlar, Alışveriş. Ülkemizde her konuda olduğu gibi elektronik eşya konusunda da parakende alanında kendi adından yıllardır söz ettiren firmalar her zaman oldu. Bu mağazalar zincilerinden biri de Teknosa A.ş.

Teknosa Anonim Şirketi

Hacı Ömer Sabancı Holding Anonim Şirketi çatısı altında 2000 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Teknosa mağazası gerek elektronik alışveriş adı altında gerek parakende satışta müşterilernin karşısında bulunuyor. Tüm Türkiye genelinde toplamda 300 mağaza ile hizmet veren mağazalar zinciri kendi klansmanındaki en büyük mağazası Teknosa Plus konsepti ile normal Teknosa mağazalarındaki ürün sayısı ve çeşitliliğinin kat kat üzerindeki ürün adeti ile farklı bir konsept yaratıyor. Fakat bu mağaza konsepti henüz Teknosa mağazasının bulunduğu tüm illerde mevcut değil. Konsepti sadece elektronik ürünler olan Teknosa mağazalarında Cep telefonundan tablete, akıllı saatlerden, bilgisayara, televizyondan saç kurutma makinesine vantilatörden traş makinesine kadar çok çeşitli ürünler görmek mümkün. Yurt içinde ve Yurt dışında uyguladıkları satış politikası ve kullanıcı dostu firma olması sebebi ile Teknosa A.Ş’ ye 50’yi aşkın onur ödülü verilerek başarıları da taçlandırılmış olundu .

Teknosa’da Turuncu İndirim Günleri 

Teknosa A.Ş günden güne büyümesinin yanında periyodik olarak Turuncu İndirim adı altında aylık ve haftalık sürelerde belirli ürünlerinde indirim yapmaktadır. Bu indirimleri Teknosa.com sitesini takip ederek yada Teknosa mağazalarına uğrayarak takip edebilirsiniz

Teknosa İletişim ve Müşteri Hizmetleri Numarası

Eğer sizde Teknosa’dan bir ürün aldınız yada almak istiyorsunuz fakat kafanızda soru işaretleri var ve gidermek istiyorsanız aşağıda sizlerle paylaşacağımız Teknosa İletişim ve Müşteri Hizmetleri Numarasını tuşlayarak aramanız yada Teknosa Mail adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz!


Teknosa Genel Müdürlük
Barbaros Mahallesi, Mor Sümbül Sok. No:7/3F 1-18 Nida Kule Ataşehir Güney, Posta Kodu 34746 Ataşehir / İstanbul 

Teknosa İletişim ve Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 222 55 99

Teknosa Mail Adresi

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Teknosa İletişim ve Müşteri Hizmetleri Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*